Orava VY-224 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Orava VY-224 (22 oldal) a porszívó kategóriában. Ez a kézikönyv 38 embernek volt hasznos, és 2 felhasználó értékelte átlagosan 4.5 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
22
Letöltések
700
Termékspecifikációk
| Márka: | Orava |
| Kategória: | porszívó |
| Modell: | VY-224 |
| Termék színe: | Black, Grey |
| Tömeg: | 930 g |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 415 mm |
| Mélység: | 130 mm |
| Zajszint: | 72 dB |
| Áramforrás: | Akkumulátor |
| Tisztítás típusa: | Száraz |
| Feszültség: | 18 V |
| Akkumulátor-technológia: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Áramfogyasztás (tipikus): | 100 W |
| Töltési idő: | 5 ó |
| Működési idő: | 20 perc |
| Portároló típusa: | Porzsák nélküli |
| Piszokkapacitás szárazon: | 0.5 L |
| Porszívó levegőszűrő: | Nem áll rendelkezésre |
Útmutatók porszívó Orava
3 Szeptember 2024
8 Június 2024
8 Június 2024
8 Június 2024
8 Június 2024
Útmutatók porszívó
Legújabb útmutatók porszívó
10 Április 2025
10 Április 2025
10 Április 2025
10 Április 2025
10 Április 2025