Használati útmutató Ozito PXPLS-082
Ozito nincs kategorizálva PXPLS-082
Oldal 1/24
STANDARD EQUIPMENT
0.5
PXPLS-082
INSTRUCTION MANUAL
SPECIFICATIONS
Input: 18V
No Load Speed: 15,000/min
Planing Width: 82mm
Planing Depth: 0-2mm
Rebate Depth: 0-8mm
Blade Type: Reversible 65Mn
Blade Dimensions: 82 x 5.5 x 1.2mm