Használati útmutató Olimpia Splendid Ellisse HP
Olimpia Splendid légkondicionáló Ellisse HP
Olvassa el alább 📖 a magyar nyelvű használati útmutatót Olimpia Splendid Ellisse HP (64 oldal) a légkondicionáló kategóriában. Ezt az útmutatót 9 ember találta hasznosnak és 3 felhasználó értékelte átlagosan 4.0 csillagra
Oldal 1/64

EP NL
1
GR
Termékspecifikációk
| Márka: | Olimpia Splendid |
| Kategória: | légkondicionáló |
| Modell: | Ellisse HP |
| Közepes hűtés: | R410A |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Tömeg: | 29000 g |
| Zajszint: | 48 dB |
| Időzítő: | Igen |
| Hűtőteljesítmény (max.): | 10000 BTU/h |
| Hűtési energiahatékonyság: | 2.84 |
| Fűtési energiahatékonyság: | 2.84, 3.20 |
| Páramentesítési teljesítmény: | 1 l/h |
| Légkondicionáló funkciók: | cooling, heating |
| Hűtőteljesítmény watt mértékegységben (max.): | 2500 W |
| Fűtőteljesítmény Watt-ban kifejezve (max.): | 2400 W |
Szüksége van segítségre?
Ha segítségre van szüksége Olimpia Splendid Ellisse HP, tegyen fel kérdést alább, és más felhasználók válaszolnak Önnek
Útmutatók légkondicionáló Olimpia Splendid
15 Március 2025
10 Október 2024
4 Október 2024
2 Szeptember 2024
30 Augusztus 2024
21 Augusztus 2024
19 Augusztus 2024
18 Augusztus 2024
17 Augusztus 2024
15 Augusztus 2024
Útmutatók légkondicionáló
Legújabb útmutatók légkondicionáló
10 Április 2025
10 Április 2025
10 Április 2025
9 Április 2025
9 Április 2025
9 Április 2025
9 Április 2025
9 Április 2025
9 Április 2025
9 Április 2025