Használati útmutató Netgear EX6150
Netgear wifi ismétlő EX6150
Olvassa el alább 📖 a magyar nyelvű használati útmutatót Netgear EX6150 (73 oldal) a wifi ismétlő kategóriában. Ezt az útmutatót 6 ember találta hasznosnak és 6 felhasználó értékelte átlagosan 4.5 csillagra
Oldal 1/73

350 East Plumeria Drive
San Jose, CA 95134
USA
June 2016
202-11631-01
AC1200 WiF Range Extender
Model EX6150v2
User Manual
Termékspecifikációk
| Márka: | Netgear |
| Kategória: | wifi ismétlő |
| Modell: | EX6150 |
| Termék színe: | Fehér |
| Tömeg: | 293 g |
| Magasság: | 38 mm |
| Szélesség: | 122 mm |
| Mélység: | 74 mm |
| Wi-Fi: | Igen |
| Integrált kapcsoló: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| LED-kijelzők: | Igen |
| Gyors áttekintő útmutató: | Igen |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 1 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Hálózati szabvány: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Biztonsági algoritmusok: | WPS |
| Adatátviteli sebesség: | 1000 Mbit/s |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Maximális átviteli távolság: | - M |
| Antennák száma: | 2 |
| WI-FI adatátviteli sebesség (max.): | 1200 Mbit/s |
Szüksége van segítségre?
Ha segítségre van szüksége Netgear EX6150, tegyen fel kérdést alább, és más felhasználók válaszolnak Önnek
Útmutatók wifi ismétlő Netgear
3 Október 2024
3 Szeptember 2024
26 Július 2024
23 Július 2024
22 Július 2024
20 Július 2024
20 Július 2024
16 Július 2024
16 Július 2024
14 Július 2024
Útmutatók wifi ismétlő
Legújabb útmutatók wifi ismétlő
30 Március 2025
30 Március 2025
25 Március 2025
13 Január 2025
12 Január 2025
6 Január 2025
4 Január 2025
3 Január 2025
31 December 2025
31 December 2025