Oregon Scientific PE320 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Oregon Scientific PE320 (1 oldal) a lépésszmláló kategóriában. Ez a kézikönyv 23 embernek volt hasznos, és 9 felhasználó értékelte átlagosan 4.8 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
1
Letöltések
548
Termékspecifikációk
| Márka: | Oregon Scientific |
| Kategória: | lépésszmláló |
| Modell: | PE320 |
| Termék színe: | Sárga |
| Tömeg: | - g |
| Magasság: | 40 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Mélység: | 14 mm |
| Megjelenítő: | LCD |
| Óra funkció: | Igen |
| Memóriafunkció: | Igen |
| Lépésszámláló típusa: | Elektronikus |
| Beépített távolságmérő: | Igen |
| Lépéshossz beállítása: | Igen |
Útmutatók lépésszmláló Oregon Scientific
7 Június 2024
7 Június 2024
7 Június 2024
7 Június 2024
Útmutatók lépésszmláló
Legújabb útmutatók lépésszmláló
4 Június 2024
4 Június 2024
2 Június 2024
19 Május 2024
18 Május 2024