Oregon Scientific PE903 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Oregon Scientific PE903 (8 oldal) a lépésszmláló kategóriában. Ez a kézikönyv 23 embernek volt hasznos, és 3 felhasználó értékelte átlagosan 4.0 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
8
Letöltések
806
Termékspecifikációk
| Márka: | Oregon Scientific |
| Kategória: | lépésszmláló |
| Modell: | PE903 |
| Termék színe: | Fekete |
| Tömeg: | - g |
| Magasság: | 32 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Mélység: | 10 mm |
| Elemek/akkumulátorok támogatott száma: | 2 |
| Akkumulátor típus: | CR2032 |
| Óra funkció: | Igen |
| Memóriafunkció: | Igen |
| Lépésszámláló típusa: | Elektronikus |
| Maximális lépésszám: | 1000000 |
| Beépített távolságmérő: | Igen |
Útmutatók lépésszmláló Oregon Scientific
7 Június 2024
7 Június 2024
7 Június 2024
7 Június 2024
Útmutatók lépésszmláló
Legújabb útmutatók lépésszmláló
4 Június 2024
4 Június 2024
2 Június 2024
19 Május 2024
18 Május 2024