Oregon Scientific PE326FM Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Oregon Scientific PE326FM (4 oldal) a lépésszmláló kategóriában. Ez a kézikönyv 24 embernek volt hasznos, és 8 felhasználó értékelte átlagosan 4.5 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
4
Letöltések
1.113
Termékspecifikációk
| Márka: | Oregon Scientific |
| Kategória: | lépésszmláló |
| Modell: | PE326FM |
| Termék színe: | Kék |
| Tömeg: | - g |
| Magasság: | 420 mm |
| Szélesség: | 640 mm |
| Mélység: | 330 mm |
| Megjelenítő: | LCD |
| Elemek/akkumulátorok támogatott száma: | 2 |
| Akkumulátor típus: | LR44 |
| FM-rádió: | Igen |
| Óra funkció: | Igen |
| Lépésszámláló típusa: | Elektronikus |
| Maximális lépésszám: | 99999 |
Útmutatók lépésszmláló Oregon Scientific
7 Június 2024
7 Június 2024
7 Június 2024
7 Június 2024
Útmutatók lépésszmláló
Legújabb útmutatók lépésszmláló
4 Június 2024
4 Június 2024
2 Június 2024
19 Május 2024
18 Május 2024