Oregon Scientific PE980 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Oregon Scientific PE980 (4 oldal) a lépésszmláló kategóriában. Ez a kézikönyv 30 embernek volt hasznos, és 5 felhasználó értékelte átlagosan 4.9 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
4
Letöltések
661
Termékspecifikációk
| Márka: | Oregon Scientific |
| Kategória: | lépésszmláló |
| Modell: | PE980 |
| Termék színe: | Fekete, ezüst |
| Tömeg: | 52 g |
| Magasság: | 33 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Mélység: | 12 mm |
| Megjelenítő: | LCD |
| Elemek/akkumulátorok támogatott száma: | 1 |
| Akkumulátor típus: | CR2032 |
| Óra funkció: | Igen |
| Memóriafunkció: | Igen |
| Lépésszámláló típusa: | Elektronikus |
| Maximális lépésszám: | 99999 |
| Kalóriaszámláló: | 99999 kcal |
| Beépített távolságmérő: | Igen |
| Beépített kalóriaszámláló: | Igen |
| Hangjelzés: | Igen |
Útmutatók lépésszmláló Oregon Scientific
7 Június 2024
7 Június 2024
7 Június 2024
7 Június 2024
Útmutatók lépésszmláló
Legújabb útmutatók lépésszmláló
4 Június 2024
4 Június 2024
2 Június 2024
19 Május 2024
18 Május 2024